Novinky:

20. 01. 2015

Nová jazyková laboratoř Consett Pair s libovolným párovaním studentů a sluchátka s ovládáním hlasitosti.

01. 08. 2013

Výhradní dovozce měřicích systému NeuLog pro ČR

03. 07. 2013

Výhodné ceny Interaktivních tabulí ENO 2610 a ENO 2810

KDZ, spol. s r.o.
Razov 1256
763 12 Vizovice

Telefon: +420 577 453 104
Fax: +420 577 453 104
E-mail: kdz@kdz.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Chemická učebna

Odborná učebna pro výuku chemie s laboratorními stoly a interaktivní tabulí. Součástí kompletní dodávky je školní nábytek, sektorový nábytek, vestavěné skříně, demonstrační pracoviště s katedrou pro učitele a mycí zóna.
Jazyková učebna 1

Učebna jazyků s využitím interaktivní tabule, ozvláštněna variabilními sedacími prvky. Součástí realizace je sektorový nábytek a katedra.
Jazyková učebna 2

Učebna s využitím jazykového ovládacího pultu se sluchátkovým rozvodem do všech pracovišť, lavice s perforovaným plechem a židlemi, sektorový nábytek, sklokeramická magnetická tabule na pojezdu.
Učebna biologie

Učebna pro výuku přírodopisu s interaktivní tabulí, žákovskými stoly a židlemi. Učitelské demonstrační pracoviště s katedrou, mycí kout, sektorový a vestavěný nábytek.
Multimediální učebna

...
Počítačová učebna Luhačovice

Počítačová učebna, s interaktivní tabulí, multimediální katedrou, počítačovými stoly s perforovaným plechem a vestavěnou skříní.
Multimediální učebna Praha

Multimediální učebna s interaktivní tabulí s křídly, sklopnými sedačkami se stolky, řečnickým pultem, stupňovitou podlahou, mycím koutem, prostorovým ozvučením, osvětlením a zatemněním.
Počítačová učebna Třebíč

Počítačová učebna s multimediální katedrou, DTP s projekčním plátnem, PC stoly typu "stomeček" s vnitřní vestavbou, dálkově ovládaným elektrickým zatemněním a podlahovými úpravami vč. PVC